+38 (067) 600 6526 / +38 (096) 669 8196 Адреса: вулиця Миру, Солотвино, Закарпатська область, 90575

Наші послуги

відпочивайте в нашому комплексі користуючись нашими послугами

Гаряча бочка ОФУРО

Гаряча бочка в Солотвино відтепер доступна у комплексі Вілла Даллас!

Чудодійна сила офуро

Медики помітили, що регулярне відвідування лазні офуро значно знижує ризик виникнення простудних захворювань. Така водна процедура усуває наслідки стресу, ефективно стимулюєте роботу серцево-судинної системи і нирок. Крім цього, офуро знімає болі при ревматизмі та нормалізує обмін речовин. Завдяки досить високій температурі через пори з організму виводяться шлаки і токсини, шкіра стає гладкою і пружною, а зайві кілограми «згоряють» прямо на очах.

Терапевтичний ефект

Офуро сконструйована так, що, перебуваючи в ній, Ваше тіло максимально розслабляється. Такий стан розслаблення сприяє тому, що організм стає більш сприйнятливим до оздоровчої дії водної процедури. Гаряча вода (40-45 °С) без перешкод проникає в кожну клітинку Вашого тіла, максимально розслаблює м’язи і дарує справжній відпочинок Вашому організму. Таким чином, Ви досягаєте повного релаксу.

Терапевтичний ефект офуро заснований на взаємодії натуральної деревини і розжареної печі, що дозволяє досягти оптимальної температури води в бочці. Спочатку Вас може шокувати високий нагрів води. Проте вже за кілька сеансів Ви адаптуєтесь до цієї «живильної купелі».

Під час прийняття лазні можна використовувати різні ароматичні масла, збори трав, багаті на мінерали морські солі. Люди, які по-справжньому люблять своє тіло і стежать за здоров’ям, після систематичного прийняття лазні побачать і відчують, що офуро є прекрасним доповненням до щоденного догляду за своїм тілом і духом.