+38 (067) 600 6526 / +38 (096) 669 8196 Адреса: вулиця Миру, Солотвино, Закарпатська область, 90575

Про нас

Комплекс Villa DALLAS ідеально підходить для відпочинку в Солотвино, сімейний відпочинок а також для відпочинку в колі друзів на солених озерах, три дерев’яні споруди збудовані із екологічно чистої деревини в них завжди прохолодно в спекотні дні і тепло коли погода змінюється.

Пропонуємо Вам відвідати один з кращих оздоровчих комплексів в Солотвино вілла Даллас. На території розташовані великі басейни для дітей і для дорослих, розважальні майданчики, літня кухня, загальний душ, затишні альтанки з мангалами. Особливо пропонуємо звернути увагу на наші басейни, найкращі в Солотвині, біля яких можна позасмагати, покупаться і відпочити в жаркий літній день.

Відпочинок в Солотвино — неймовірно мальовниче місце, куди з’їжджаються туристи з різних куточків України та зарубіжжя. Цей гарний край навесні і влітку набуває особливого кольору, спостерігаючи за яким неможливо залишатися байдужим. Влітку палаюче сонце освітить Ваше тіло, душу і думки.
Наш комплекс працює вже декілька років і багато туристів повертаються з року в рік на відпочинок до нашого комплексу, найкращі умови відпочинку і комфорту пропонує саме наш комплекс по доступним цінам.

Запрошуємо на відпочинок в Солотвино саме в наш комплекс!