+38 (067) 600 6526 / +38 (096) 669 8196 Адреса: вулиця Миру, Солотвино, Закарпатська область, 90575

Наші послуги

відпочивайте в нашому комплексі користуючись нашими послугами

Найсолоніший курорт України

Найсолоніший курорт України приваблює озерами, розташованими в його околицях. За своїми лікувальними властивостями місцева вода наближена до Мертвого моря.
Карпатське море — не фантазія і не чергова вигадка. Колись на місці Карпат дійсно котило свої хвилі море, але було це настільки давно, що обриси континентів встигли змінитись до непізнаваності. На згадку про доісторичну водойму лишився підземний моноліт кам’яної солі, який тягнеться від Солотвино аж до самого Хусту. У соляних брилах археологи знаходять відбитки риб та морських тварин.
Соляний моноліт впливав і продовжує впливати на долю всього краю. Тут з античних часів добувають сіль, але всемогутній час перетворив робітничий куточок на лікувальний курорт. Солотвинські солоні озера — джерело цілющої ропи та грязі, насиченої великою кількістю корисних мікроелементів. Вони утворились на місці виходу на поверхню соляних масивів. Найбільше з озер — Кунігунда, але не думайте, що воно є залишком доісторичного моря. “Кунігунда” — назва шахти, яку було відкрито на початку минулого століття. До шахти навідувався імператор Франц Йосиф, але її довелось зачините через підтоплення — так “Кунігунда” перетворилась на озеро.
За своїми властивостями місцева волога нагадує Мертве море — концентрація солі у кілька десятків раз вища, ніж в хвилях Чорного або Середземного моря. Це легко відчути, занурившись в Солотвинські озреа — навіть якщо ви докладете зусиль, втонути не вийде. Сіль виштовхує плавців на поверхню, а коли ви опинитесь на березі — на шкірі почнуть утворюватись соляні кристали. Будьте готові до того, що вода в озерах тепла, але не прозора — в хвилях розчинено велику кількість мікроелементів, тож осягнути оком глибину неможливо.
Лікування солотвинською водою
Дно озер вкриває шар слабосульфітної слаболужної грязі, яка своїми властивостями відповідає лікувальним сульфідним водоймищам.
Щоб ефект був повним, лікування на озерах варто поєднувати із відвідинами соляних шахт. Якщо ви скаржитесь на болі в суглобах, ропа, грязі та солона вода допоможуть надовго забути про біль. Як не вмієте плавати — це ідеальне місце, щоб навчитись. Навіть якщо ви спробуєте вирівнятись та підняти вгору руки — солоне озеро все одне триматиме вас на поверхні, ви не підете до дна. Єдина порада: не пірнайте з розплющенними очима. Ваші очі гарантовано не хочуть “знайомитись” із тим набором корисних для шкіри хімічних елементів, який розчинено в солотвинській воді.