+38 (067) 600 6526 / +38 (096) 669 8196 Адреса: вулиця Миру, Солотвино, Закарпатська область, 90575

Наші послуги

відпочивайте в нашому комплексі користуючись нашими послугами

Відпочинок і лікування в Солотвино

Недорогого і, в той самий час, повноцінний відпочинок Вам пропонує вілла Даллас. Затишні номери дадуть прохолоду в спекотний день, дозволять відпочити від водних процедур або прогулянок.

В Солотвино приїжджають не тільки на відпочинок а і на оздоровлення. Спелеотерапія — метод лікування, що використовує атмосферу соляних печер. В Україні є лише один центр спелеотерапії — селище Солотвино, куди їдуть відпочивати хворі на астму, туберкульоз, алергію.
Існує легенда, ніби Кунігунда — донька короля Бейли IV кинула в одну з солотвинських копалень свій перстень. А потім цей перстень знайшли в соляній шахті під Краковом. На той час Кунігунда вже була королевою і не без здивування пізнала свою коштовність.
Сіль — головний солотвинський скарб. Перше підземне алергологічне відділення відкрилось у цих краях у 1968 році. Базою послужила шахта № 8. А оскільки результат перевершив всі сподівання, то скоро метаморфоз зазнала і шахта № 9 — нове підземне відділення почало роботу 1976 року. Глибина цієї шахти становила 300 м, корпус лікарні являв собою довгу галерею, в стінах якої були прорубані ніші — палати. Щоб підтримувати оптимальний мікроклімат, влаштували вентиляцію. Записуватися на лікування треба було по телефону, заздалегідь. Пацієнти спускались вниз ліфтом, повний лікувальний цикл тривав 24 доби, але, звісно, сидіти під землею постійно ніхто людей не змушував.

Повітря в шахтах надзвичайно чисте — воно містить велику кількість корисних речовин. Дрібні частки сольового розчину сприяють загоєнню шкіри та слизовою оболонки дихальних шляхів, алергени та інші несприятливі фактори не проникають глибоко під землю. На жаль, унікальні підземні корпуси алергологічних лікарень на разі зачинені, тож лікуватись можна лише ропою та цілющою гряззю Солотвинських озер.